Parakstīšanās uz jaunumiem
RU
Akcija! Savirzes - sagāzuma regulēšana par 22 € (video)
Autoservisa akcija! Savirzes - sagāzuma regulēšana tikai 22 €.   Aicinām visus TOYOTA īpašniekus izmantot mūsu īpašo piedāvājumu un veikt automobiļa riteņu savērsuma - sagāzuma regulēšanu par speciālu cenu - tikai par 22 €.
Tālāk
Bezmaksas transfērs
Jūsu ērtībām mēs ietaupīsim Jūsu laiku, un padarīsim auto remonta vai apkopes procesu daudz ērtāku. Nogādāsim Jūs vai Jūsu auto uz mūsu autocentru un atpakaļ, uz mājām vai darba vietu. Zvaniet, piesakiet servisa apmeklējuma laiku, un informējiet mūs, vai vēlaties, lai Jūsu auto uz servisu, vai no tā atpakaļ nogādājam mēs. Auto uz servisu varat atvest Jūs pats, bet mēs Jūs nogādāsim uz darbu vai mājām, un vēlāk atpakaļ uz servisu pēc Jūsu auto.
Tālāk
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem!
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem! Piedāvājam speciālu servisa akciju, TOYOTA autoīpašniekiem, kuru automobiļi ir vecāki par 10 gadiem! Jūs saņemsiet sekojošos pakalpojumus :
Tālāk
 
Salīdziniet cenu Mobil motoreļļam!
Bet vai Jūs zināt, cik var maksāt 1 litrs Mobil motoreļļas? Salīdziniet mūsu cenu ar cita autocentra cenu! Piedāvājam saviem klientiem visu Mobil motoreļļu un transmisijas eļļu pamatklāstu. Mobil eļļu un to nomaiņas cena autocentrā SKAJ:
Tālāk
Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas
Apskatīties, kādi automobiļi pašreiz ir pieejami tirdzniecībā, var šeit   Lietotu TOYOTA automobiļu pasūtīšana. Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu TOYOTA markas automobili, autocentrs SKAJ, kopā ar saviem vācu partneriem piedāvā Jums pakalpojumu - individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju.
Tālāk
Lojalitātes programma
Informējam visus mūsu klientus par to, ka mūsu autocentrā ir ieviesta jauna atlaižu programma, kura darbojās pēc uzkrājuma bonusu principa. Katrs klients, pēc reģistrēšanās sistēmā, saņem iespēju izlietot daļu summas, no viņa apmaksātā rēķina, nākamajiem norēķiniem par mūsu pakalpojumiem.
Tālāk
 
      TOYOTA serviss25533333
TOYOTA serviss — t. 25533333, serviss@skaj.lv
Virsbūves remonts — t. 27033333, virsbuves@skaj.lv
Jaunas rezerves daļas — t. 25933333, veikals@skaj.lv
Lietotās rezerves daļas — t. 26933333, lietotas@skaj.lv
Autoevakuators — t. 27833333, autocentrs@skaj.lv
Autonoma un Transfērs — t. 24833333, autonoma@skaj.lv
Automobīļu uzpirkšana — t. 20433333, auto@skaj.lv
Automobīļu pasūtīšana — t. 20133333, sales@skaj.lv
Mūsu adrese
Lazdu 16d, Rīga
LV-1029, Latvija

Darba laiks
Darbadienās: 8.00 - 19.00
Sestdiena, Svētdiena - brīvdiena.
Apskatīt uz kartes