Parakstīšanās uz jaunumiem
RU
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem!
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem! Piedāvājam speciālu servisa akciju, TOYOTA autoīpašniekiem, kuru automobiļi ir vecāki par 10 gadiem! Jūs saņemsiet sekojošos pakalpojumus :
Tālāk
Apdrošināšanas gadījums? Mēs kompensēsim morālo zaudējumu!
Ja ar Jūsu auto ir nepatikšanas un ir apdrošināšanas gadījums, tad parasti Jums vajadzēs apmeklēt apdrošināšanas kompāniju, lai veiktu apdrošināšanas gadījuma procedūras noformēšanu, būs jābrauc uz izvēlēto servisu, lai veiktu bojājumu novērtēšanu un sastādītu remonta tāmi, kā arī būs citas ne pārāk patīkamas formalitātes.
Tālāk
Salīdziniet cenu Mobil motoreļļam!
Bet vai Jūs zināt, cik var maksāt 1 litrs Mobil motoreļļas? Salīdziniet mūsu cenu ar cita autocentra cenu! Piedāvājam saviem klientiem visu Mobil motoreļļu un transmisijas eļļu pamatklāstu. Mobil eļļu un to nomaiņas cena autocentrā SKAJ:
Tālāk
 
Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas
Lietotu TOYOTA automobiļu pasūtīšana. Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu TOYOTA markas automobili, autocentrs SKAJ, kopā ar saviem vācu partneriem piedāvā Jums pakalpojumu - individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju.
Tālāk
Lojalitātes programma
Informējam visus mūsu klientus par to, ka mūsu autocentrā ir ieviesta jauna atlaižu programma, kura darbojās pēc uzkrājuma bonusu principa. Katrs klients, pēc reģistrēšanās sistēmā, saņem iespēju izlietot daļu summas, no viņa apmaksātā rēķina, nākamajiem norēķiniem par mūsu pakalpojumiem.
Tālāk
Maiņas automobilis remonta laikā no 10.00 €/diennaktī
Lai ietaupītu savu personīgo laiku, uz to periodu, kamēr Jūsu automobilis atrodas remontā autoservisā, Jums ir iespēja iznomāt maiņas automobili. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums ekonomisku un apkoptu BMW automobili, kuru Jūs varēsiet izmantot līdz Jūsu automobiļa remonta beigām.
Tālāk
 
      TOYOTA serviss25533333
TOYOTA serviss — t. 25533333, serviss@skaj.lv
Virsbūves remonts — t. 27033333, virsbuves@skaj.lv
Jaunas rezerves daļas — t. 25933333, veikals@skaj.lv
Autoevakuators — t. 27833333, autocentrs@skaj.lv
Automobīļu uzpirkšana — t. 20433333, auto@skaj.lv
Automobīļu pasūtīšana — t. 20133333, sales@skaj.lv
Mūsu adrese
Lazdu 16d, Rīga
LV-1029, Latvija

Darba laiks
Darbadienās: 9.00 - 19.00
Sestdien: 9.00 - 16.00
Svētdiena: brīvdiena
Apskatīt uz kartes