Parakstīšanās uz jaunumiem
RU
Bezmaksas transfērs
Jūsu ērtībām mēs ietaupīsim Jūsu laiku, un padarīsim auto remonta vai apkopes procesu daudz ērtāku. Nogādāsim Jūs vai Jūsu auto uz mūsu autocentru un atpakaļ, uz mājām vai darba vietu. Zvaniet, piesakiet servisa apmeklējuma laiku, un informējiet mūs, vai vēlaties, lai Jūsu auto uz servisu, vai no tā atpakaļ nogādājam mēs. Auto uz servisu varat atvest Jūs pats, bet mēs Jūs nogādāsim uz darbu vai mājām, un vēlāk atpakaļ uz servisu pēc Jūsu auto.
Tālāk
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem!
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem! Piedāvājam speciālu servisa akciju, TOYOTA autoīpašniekiem, kuru automobiļi ir vecāki par 10 gadiem! Jūs saņemsiet sekojošos pakalpojumus :
Tālāk
Salīdziniet cenu Mobil motoreļļam!
Bet vai Jūs zināt, cik var maksāt 1 litrs Mobil motoreļļas? Salīdziniet mūsu cenu ar cita autocentra cenu! Piedāvājam saviem klientiem visu Mobil motoreļļu un transmisijas eļļu pamatklāstu. Mobil eļļu un to nomaiņas cena autocentrā SKAJ:
Tālāk
 
Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas
Apskatīties, kādi automobiļi pašreiz ir pieejami tirdzniecībā, var šeit   Lietotu TOYOTA automobiļu pasūtīšana. Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu TOYOTA markas automobili, autocentrs SKAJ, kopā ar saviem vācu partneriem piedāvā Jums pakalpojumu - individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju.
Tālāk
Maiņas automobilis remonta laikā no 10.00 €/diennaktī
Lai ietaupītu savu personīgo laiku, uz to periodu, kamēr Jūsu automobilis atrodas remontā autoservisā, Jums ir iespēja iznomāt maiņas automobili. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums ekonomisku un apkoptu BMW vai Mercedes-Benz automobili, kuru Jūs varēsiet izmantot līdz Jūsu automobiļa remonta beigām.
Tālāk
Izdevīgs piedāvājums! 20% atlaide darbam
Rūpīga darba apjoma plānošana un servisa noslogotība, ir viens no galvenajiem uzdevumiem biznesā panākumu gūšanai šajā grūtajā laikā, tādēļ mēs katru dienu cenšamies maksimāli optimizēt savu darbu, lai sasniegtu pēc iespējas augstāko rezultātu un piedāvāt mūsu klientiem labākās cenas mūsu pakalpojumiem, nezaudējot kvalitāti un termiņos izpildītu darbu.
Tālāk
 
      TOYOTA serviss25533333
TOYOTA serviss — t. 25533333, serviss@skaj.lv
Virsbūves remonts — t. 27033333, virsbuves@skaj.lv
Jaunas rezerves daļas — t. 25933333, veikals@skaj.lv
Lietotās rezerves daļas — t. 26933333, lietotas@skaj.lv
Autoevakuators — t. 27833333, evakuators@skaj.lv
Autonoma un Transfērs — t. 24833333, rent@skaj.lv
Automobīļu uzpirkšana — t. 20433333, auto@skaj.lv
Automobīļu pasūtīšana — t. 20133333, sales@skaj.lv
Mūsu adrese
Jūrmalas gatve 115b, Rīga
LV-1029.

Darba laiks
Darbadienās: 8.00 - 19.00
Sestdiena, Svētdiena - brīvdiena.
Apskatīt uz kartes