LEXUS
TOYOTA
HONDA
NISSAN
MAZDA
MITSUBISHI
SUBARU
SUZUKI

Riteņu savirze-sagāzums

Lai kvalitatīvi noregulētu riteņu savērsumu – sagāzumu, nepieciešams ievērot dažas tehnoloģiskās prasības. Pareizi noregulēts riteņu savērsuma – sagāzuma leņķis nodrošinās jūsu automobilim stabilitāti uz ceļa, atvieglos vadību, pagarinās riepu kalpošanas laiku.

Kvalitatīva savērsuma-sagāzuma regulēšana nav vienkārša un viegla procedūra, bet vesels darbu komplekss:
– pirmkārt, sākumā jāpārliecinās, ka visi ritošās daļas mezgli un detaļas ir darba kārtībā. Ir ļoti svarīgi, lai lodbalsti un sailentbloki būtu pilnībā darba kārtībā vai lai tie  būtu pieļaujamā nodiluma robežās.
– otrkārt, pirms darba uzsākšanas nepieciešams veikt stūres stieņa vītņu tīrīšanu un iestrādāšanu (gadījumā, ja stieņi iepriekš nav bijuši nomainīti uz jauniem).
– pēc tam jānomaina visas savirzes skrūves uz jaunām, tā kā pēc izgatavotājrūpnīcas paredzētās tehnoloģijas tās ir vienreizējas lietošanas*
* – pēc klienta vēlēšanās mēs varam veikt riteņu savērsuma – sagāzuma regulēšanu bez savirzes skrūvju nomaiņas.
Tikai pēc tam var uzsākt riteņu savirzes – sagāzuma regulēšanu.

Mūsu autocentrā riteņu savērsuma – sagāzuma regulēšana tiek veikta uz jaunākās paaudzes stenda, kuram ir oficiāls atbilstības sertifikāts un kurš ir ražots uzņēmumā „HUNTER ENGINEERING COMPANY”, kas ir autoservisu aprīkojuma ražošanas jomas līderis.

Piedāvājam Jūsu uzmanībai nelielu video par to, kā tiek veikta riteņu savirzes-sagāzuma regulēšana:

Sīkāku informāciju var saņemt pa tālr. – 25533333, e-pasts: service@skaj.lv   

Parakstieties uz svarīgiem autocentra SKAJ jaunumiem un Jūs vienmēr saņemsiet pašu svaigāko informāciju par jaunumiem, atlaidēm un akcijām. Sīkāka informācija par parakstīšanos šeit.

25533333, service@skaj.lv